KLUB CARSO

Posebne ugodnosti za vse člane kluba

Brezplačna pomoč

Za vsa naročila nad 30€

BREZPLAČNA DOSTAVA

ENOSTAVEN NAKUP

hitro iskanje, poenostavljeni koraki nakupa

Silicea original kapsule plus z biotinom 30 kapsul

prehransko dopolnilo

Prehransko dopolnilo v kapsulah s silicijem, cinkom, selenom in biotinom, ki prispeva k ohranjanju zdravih las in kože.

Pakiranje: 30 kapsul

16,95  €
Na zalogi

ORIGINAL SILICEA PLUS kapsule vsebujejo silicijev dioksid v obliki majhnih delcev, ki telesu omogočajo presnovo silicija. Za kisikom je silicij (Si) drugi najpogostejši element na Zemlji. Najdemo ga v številnih rastlinah in vseh človeških tkivih, v večjih količinah je prisoten povsod, kjer je potrebna trdnost, elastičnost in prožnost (npr. v laseh, nohtih, koži, kosteh). Silicij je pomemben element za vsa živa bitja in je prisoten v vseh celicah organizma.

Po 20. letu starosti začne telo izgubljati sposobnost shranjevanja silicija (Si), človeško telo pa ga ni zmožno samo proizvesti, zato ga moramo vnesti s prehrano. Izbrane sestavine kapsul ORIGINAL SILICEA PLUS kapsule prispevajo k ohranjanju zdravih las, nohtov, kože in kosti. Cink prispeva k ohranjanju zdravih las, nohtov, kosti in kože; selen prispeva k ohranjanju zdravih las in nohtov; biotin pa prispeva k ohranjanju zdrave kože, las in sluznic. Cikel popolne ponovne rasti nohtov traja približno 6 mesecev, koža potrebuje za obnovo približno 28 dni, lasje pa vsak mesec zrastejo približno 1 centimeter. Zato se priporoča jemanje prehranskega dopolnila ORIGINAL SILICEA KAPSULE PLUS dvakrat letno, vsakič v trajanju približno treh mesecev.

1 kapsula dnevno na tešče s kozarcem vode.

Silicijev dioksid, filmska obloga: hidroksipropilmetil celuloza, koruzni škrob, cinkov glukonat, manganov glukonat, natrijev selenit, biotin

• Priporočene dnevne količine oziroma odmerka se ne sme prekoračiti
  • Prehransko dopolnilo ni nadomestilo za uravnoteženo in raznovrstno prehrano.
  • Shranjevati nedosegljivo otrokom!
  • Izdelek hranite na hladnem in suhem.